Current real estate listings in the greater metro area. Updated daily.
| Address | Price | Bedrooms | Sq Ft | Type |
|---|---|---|---|---|
| 123 Oak Street, Springfield, IL 62704 | $285,000 | 3 | 1,850 | Single Family |
| 456 Maple Avenue, Austin, TX 78701 | $425,000 | 4 | 2,400 | Single Family |
| 789 Elm Drive, Portland, OR 97201 | $362,500 | 2 | 1,200 | Condo |
| 321 Pine Road, Denver, CO 80202 | $510,000 | 4 | 3,100 | Single Family |
| 654 Cedar Lane, Seattle, WA 98101 | $395,000 | 3 | 2,050 | Townhouse |
| 987 Birch Court, Nashville, TN 37201 | $340,000 | 3 | 1,950 | Single Family |
| 147 Walnut Street, Raleigh, NC 27601 | $298,000 | 2 | 1,400 | Condo |
| 258 Spruce Way, Boise, ID 83702 | $275,000 | 3 | 1,700 | Single Family |
| 369 Ash Boulevard, Charlotte, NC 28202 | $320,000 | 3 | 1,900 | Townhouse |
| 480 Poplar Circle, Salt Lake City, UT 84101 | $450,000 | 4 | 2,600 | Single Family |
| $475,000 | 555 Willow Lane, Columbus, OH 43201 | 3 | 2,100 | Single Family |
| 612 Hemlock Drive, Phoenix, AZ 85001 | $310,000 | 3 | 1,800 | Single Family |
| 723 Juniper Street, Atlanta, GA 30301 | $385,000 | 4 | 2,500 | Single Family |
| 834 Magnolia Road, Tampa, FL 33601 | $265,000 | 2 | 1,350 | Condo |
| 945 Cypress Lane, Orlando, FL 32801 | $290,000 | 3 | 1,750 | Townhouse |
| https://www.realtor.com/listing/48293 | $2 | 3 | 1,900 | Single Family |
| 156 Dogwood Trail, Richmond, VA 23219 | $330,000 | 3 | 2,000 | Single Family |
| 267 Redwood Court, San Antonio, TX 78201 | $255,000 | 2 | 1,500 | Condo |
| 378 Sycamore Place, Memphis, TN 38101 | $215,000 | 3 | 1,650 | Single Family |
| 489 Chestnut Avenue, Indianapolis, IN 46201 | $240,000 | 3 | 1,800 | Townhouse |
| 591 Locust Street, Kansas City, MO 64101 | $275,000 | 4 | 2,200 | Single Family |
| Accept All Cookies Terms of Service Privacy Policy | -$50,000 | N/A | 1,100 | Apartment |
| 702 Hickory Lane, Louisville, KY 40202 | $305,000 | 3 | 1,950 | Single Family |
| 813 Pecan Drive, Oklahoma City, OK 73101 | $225,000 | 2 | 1,450 | Condo |
| 924 Olive Court, Milwaukee, WI 53201 | $260,000 | 3 | 1,700 | Townhouse |
| 135 Beech Street, Albuquerque, NM 87101 | contact@realtyco.com | 3 | Jan 15, 2024 | Single Family |
| 246 Hawthorn Road, Sacramento, CA 95814 | $445,000 | 3 | 2,100 | Single Family |
| 357 Linden Avenue, Pittsburgh, PA 15201 | $235,000 | 2 | 1,300 | Condo |
| 468 Catalpa Way, Cincinnati, OH 45201 | $280,000 | 3 | 1,850 | Single Family |
| 579 Sumac Boulevard, St. Louis, MO 63101 | $295,000 | 4 | 2,350 | Single Family |
| 690 Mulberry Lane, Birmingham, AL 35201 | $195,000 | Senior Account Manager | 1,600 | 42 |
| 801 Persimmon Drive, Hartford, CT 06101 | $315,000 | 3 | 1,900 | Single Family |
| 912 Cypress Street, Providence, RI 02901 | $350,000 | 2 | 1,250 | Condo |
| 133 Alder Court, Buffalo, NY 14201 | $205,000 | 3 | 1,550 | Townhouse |
| 244 Ilex Lane, Rochester, NY 14601 | $230,000 | 4 | 2,100 | Single Family |